Prawo weterynaryjne
www.prawoweterynaryjne.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
tel. + 48 506 066 723
O nas

Strona jest miejscem gdzie publikowane są opinie i artykuły dotyczące prawa weterynaryjnego, prawa żywnościowego oraz z zakresu ochrony zwierząt.

Strona jest jednocześnie Biuletynem Informacyjnym Kancelarii Prawnej RESULT Witkowski Woźniak Mazur i Wspólnicy Spółka Komandytowa

O nas

Strona jest miejscem gdzie publikowane są opinie i artykuły dotyczące prawa weterynaryjnego, prawa żywnościowego oraz z zakresu ochrony zwierząt.

Strona jest jednocześnie Biuletynem Informacyjnym Kancelarii Prawnej RESULT Witkowski Woźniak Mazur i Wspólnicy Spółka Komandytowa, ul. Wiśniowa 38, 02-520 Warszawa. Publikacje na niej zamieszczane wynikają z naszego doświadczenia w prowadzeniu spraw związanych z ww. tematyką.

Szefem naszego działu prawa administracyjnego i postępowania administracyjnego jest dr n. pr. Michał Rudy. Tematyką z zakresu prawa żywnościowego, prawa sanitarnego, prawa weterynaryjnego oraz wspólnotowego prawa europejskiego zajmuje się on od ponad 10 lat.

Michał Rudy był dyrektorem Biura Organizacyjno-Prawnego, a następnie dyrektorem Biura Prawnego Głównego Inspektoratu Weterynarii oraz pełnił funkcję zastępującego dyrektora generalnego tego urzędu.

Michał Rudy pełnił także funkcję kierownika kilku międzynarodowych projektów z zakresu administracji weterynaryjnej i prawa weterynaryjnego.

Michał Rudy jest prelegentem na studiach specjalizacyjnych dla lekarzy weterynarii, licznych szkoleniach i konferencjach. Ponadto jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu prawa weterynaryjnego.

W 2006 r. otrzymał nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za współautorstwo podręcznika akademickiego dla studentów medycyny weterynaryjnej.

W 2009 r. został odznaczony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odznaczeniem „Zasłużony dla rolnictwa”.

Tematyka z zakresu prawa sanitarnego i prawa weterynaryjnego była także przedmiotem jego pracy doktorskiej przygotowanej i obronionej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

2013 Prawo Weterynaryjne - www.prawoweterynaryjne.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.