Prawo weterynaryjne
www.prawoweterynaryjne.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!
tel. + 48 506 066 723
O nas

Strona jest miejscem gdzie publikowane są opinie i artykuły dotyczące prawa weterynaryjnego, prawa żywnościowego oraz z zakresu ochrony zwierząt.

Strona jest jednocześnie Biuletynem Informacyjnym Kancelarii Prawnej RESULT Witkowski Woźniak Mazur i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Aktualności

Rozsądnie o prawie żywnościowym

9 października 2015

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję pt. „Rozsądnie o prawie żywnościowym”, która odbędzie się 28 października 2015 r. we wrocławskiej siedzibie Uniwersytetu SWPS. Poza uczelnią w organizację przedsięwzięcia zaangażowali się Wojewódzki Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu oraz Kancelaria Prawna RESULT Witkowski Woźniak Mazur i Wspólnicy sp.k.

Konferencja stwarza niepowtarzalną okazję do podjęcia dyskusji na temat praktycznej realizacji norm prawa żywnościowego, zmian zachodzących na gruncie tego prawa, a także o kierunkach w jakich się ono rozwija. Mamy nadzieję, iż wymiana poglądów oraz doświadczeń profesjonalistów przyczyni się do postępu w przedmiotowej dziedzinie, jak również do pogłębienia wzajemnej współpracy.
Serdecznie zapraszamy 

Informacje o konferencji: http://www.swps.pl/wroclaw/wroclaw-sekcja-nauka-i-rozwoj/wroclaw-nauka-i-rozwoj-konferencje-sympozja-seminaria/13047-konferencji-pt-rozsadnie-o-prawie-zywnosciowym


2013 Prawo Weterynaryjne - www.prawoweterynaryjne.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.